Працівники луцького центру адміністративних послуг вивчать психологічні аспекти роботи з клієнтами

22 березня о 10:00 у Луцьку відбудеться одноденний тренінг для майбутніх працівників Центру надання адміністративних послуг на тему “Психологічні аспекти роботи з замовниками муніципальних послуг”

22 березня о 10:00 у Луцькій міській раді (каб. 105) відбудеться одноденний тренінг для майбутніх працівників Центру надання адміністративних послуг на тему “Психологічні аспекти роботи з замовниками муніципальних послуг”. Захід проводить ВОГО “Фонд місцевого розвитку” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Тренер Антоній Мельник розповість про соціально-психологічні особливості безпосереднього спілкування в системі “замовник-виконавець”, стратегії поведінки та шляхи вирішення конфліктних ситуацій, роботу зі споживачами / відвідувачами та їхніми запитами, оптимізацію шляхів вирішення конкретних проблем у роботі з замовниками муніципальних послуг тощо.

Крім того, учасники тренінгу візьмуть участь у практичних заняттях і рольових іграх із ділової етики, психології та взаємин зі споживачами / відвідувачами.

ВОГО “Фонд місцевого розвитку”
(0332) 246 432

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: