Працівники хмельницького Центру адмінпослуг навчилися долати труднощі у спілкуванні з відвідувачами

У Хмельницькому відбувся тренінг-семінар “Удосконалення психологічних навичок спілкування працівників Центру надання адміністративних послуг”

6-7 червня у Хмельницькому відбувався тренінг-семінар “Удосконалення психологічних навичок спілкування працівників Центру надання адміністративних послуг”. Захід провели Львівська громадська організація “Центр досліджень місцевого самоврядування” та Хмельницька міська рада за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Людмила Черевченко, керуюча справами міськвиконкому, відзначила, що психологічний стан кожного спеціаліста, як і вміння адекватно реагувати на різні ситуації, що виникають на робочому місці, не менш важливі, ніж його професійна компетенція. “Необхідно виховати в майбутніх працівників Центру поріг терпимості, зменшення агресивності, толерантність, уміння адекватно поводити себе в нестандартних ситуаціях, знаходити з кожного становища оптимальний вихід, вміння якнайкраще допомагати людям. Особливо велике значення ми надаємо семінару у зв’язку з відкриттям ЦНАП, де буде дуже великий потік людей і працювати з ним непросто”, – сказала вона.

Учасники тренінгу-семінару – майбутні працівники Центру надання адміністративних послуг ознайомилися з типовими труднощами в комунікації між працівниками та відвідувачами ЦНАП, обговорили поширені помилки у спілкуванні з відвідувачами і вчились їх уникати, зокрема засвоїли різні стилі ефективного спілкування, опанували прийоми ведення бесіди й ефективної комунікації з відвідувачами.

Львівська громадська організація
“Центр досліджень місцевого самоврядування”
Ольга Щодра
(032) 235 68 48

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: