Тренінг “Успішний пошук роботи для учасників АТО”

10 лютого о 16:00 в м. Черкаси, вул. Фрунзе, 13 (готель «Дніпро») відбудеться навчальний тренінг для учасників АТО та їх сімей на тему : «Працевлаштування: успішний пошук роботи та орієнтація на ринку праці», організований Проектом «Воїну-гідна праця» ГО «Центр зайнятості Вільних людей» разом з громадською організацією «Волонтер Черкащини».

10 лютого о 16:00 в м. Черкаси, вул. Фрунзе, 13 (готель «Дніпро») відбудеться  навчальний тренінг  для учасників АТО та їх сімей на тему : «Працевлаштування: успішний пошук роботи та орієнтація на ринку праці», організований Проектом «Воїну-гідна праця» ГО «Центр зайнятості Вільних людей» разом з громадською організацією «Волонтер Черкащини».

На тренінгу будуть висвітлені такі питання:

  • як скласти ефективне резюме
  • стратегія успішного пошуку роботи
  • як підготуватися до співбесіди та пройти її
  • ринок праці сьогодні

Реєстрація на тренінг

Проект «Воїну-гідна праця» реалізується в рамках діяльності громадської організації «Центр зайнятості Вільних людей» за підтримки Української ініціативи зміцнення громадянської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), а також Програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України» Міжнародного фонду «Відродження». Проект направлений на допомогу воїнам АТО, які повертаються додому, в працевлаштуванні, соціальній адаптації в суспільстві, перекваліфікації та навчанні. Воїни, що захищають нашу країну на Сході, потребують уваги й підтримки після демобілізації. Особливо ті, що отримали інвалідність внаслідок поранення. Здебільшого вони не мають змоги повернутися на попереднє місце роботи. Працевлаштованість і зайнятість – надважливі компоненти у психологічній та соціальній реабілітації ветеранів.

Контакти:  Анастасія Ковальчук, координатор із зв’язків з громадськістю проекту «Воїну-гідна праця», +380634154479

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: