Практичний семінар «Як вийти на ринки Європейського Союзу?»

3 березня 2015 року в Львівській бізнес-школі відбудеться практичний семінар «Як вийти на ринки Європейського Союзу». Семінар проводиться для представників українського бізнесу для роз'яснення особливостей роботи з ринками Європейського Союзу в умовах застосування Угоди про асоціацію та автономних торгівельних преференцій ЄС для України.

3 березня 2015 року в Львівській бізнес-школі відбудеться практичний семінар «Як вийти на ринки Європейського Союзу». Семінар проводиться для представників українського бізнесу для роз’яснення особливостей роботи з ринками Європейського Союзу в умовах застосування Угоди про асоціацію та автономних торгівельних преференцій ЄС для України. Семінар проводиться Львівською бізнес-школою та ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Де: Львівська бізнес-школа, м. Львів, вул. Козельницька, 2a, ауд. 312, http://lvbs.com.ua/uk/contacts

Коли: 3 березня 2015 року, 17.00 – 20.00. Дедлайн для реєстрації – 26 лютого, 23.00.

Для кого: для представників українського бізнесу, які хочуть дізнатися більше про можливості виходу на ринки ЄС

Участь у семінарі – безкоштовна, але за попереднім записом. Оскільки кількість місць обмежена, перевага віддаватиметься представникам українського бізнесу. Заповнити анкету для участі у семінарі.

На семінарі експерти говоритимуть про алгоритми та практичні поради щодо виходу на іноземні(зокрема, європейські) ринки, про отримання інформації щодо можливостей на ринку ЄС, про пошук ділових партнерів,визначення європейських регулювань та вимог, використання електронних ресурсів ЄС для розвитку бізнесу, про особливості роботи в умовах часткового застосування Угоди про асоціацію та автономних торгівельних преференцій ЄС тощо.

Крім того, на семінарі презентуватиметься Базовий посібник з інтернаціоналізації бізнесу та виходу на ринки Європейського Союзу (автор – Олег Мирошніченко, Київ, 2014, 180 с.) розроблений та виданий за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Посібник містить базовий гід з експорту та огляд можливостей інформаційної підтримки та інформаційних ресурсів для експорту в ЄС. На семінарі можна буде отримати друковану версію посібника.

Експерти семінару:

Тарас Качка, в.о. президента Американської торгової палати, учасник переговорної групи щодо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною

Олег Мирошніченко, бізнес-консультант, колишній експерт торгової секції Представництва Європейського Союзу в Україні (2010-2013)

Люк Дер’єп, французький бізнесмен, який працює в Україні, президент компанії Gaelys France

Ярослав Заблоцький, доктор медичних наук, професор, керівник міжнародної групи “Клініка Заблоцького”, автор проектів у США, Болгарії, Великобританії та Австрії

Анкета для участі в семінарі

Семінар проводиться у рамках проекту «Угода про Асоціацію з ЄС: нові можливості для бізнесу України”, що здійснюється ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Загалом у першій половині 2015 року буде проведено 10 подібних семінарів в різних містах України. 

Контакти: Володимир Гушулей, ГО “Інтерньюз-Україна”, 0937084334, vgushuley@internews.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: