Практичні питання застосування нового антикорупційного законодавства

30 січня 2014 року з 11.00 до 17.00 у Івано-Франківську відбудеться регіональний семінар-тренінг в рамках проекту «Проведення тренінгів для державних службовців, працівників прокуратури та адвокатів з питань застосування антикорупційного законодавства України»

30 січня 2014 року з 11.00 до 17.00 у Івано-Франківську (Івано-Франківська обласна державна адміністрація, вул. Грушевського, 21) відбудеться регіональний семінар-тренінг в рамках проекту «Проведення тренінгів для державних службовців, працівників прокуратури та адвокатів з питань застосування антикорупційного законодавства України»

Захід проводить Харківська громадська організація «Інститут прикладних гуманітарних досліджень» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та ПРООН Україна.

Спікерами заходу будуть фахівці Міністерства юстиції України, експерти Інституту прикладних гуманітарних досліджень, незалежні експерти у галузі запобігання і протидії корупції.

На семінарі будуть розглянуті ключові питання практичного застосування нового антикорупційного законодавства, надані коментарі до законів України у сфері протидії та попередження корупції та висвітлено основні поняття антикорупційної інфраструктури, конфлікту інтересів, правил етичної поведінки у механізмі запобіганню корупції, фінансової звітності державних службовців.

Учасники семінару: державні службовці органів юстиції та місцевих державних адміністрацій Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Метою проекту «Проведення тренінгів для державних службовців, працівників прокуратури та адвокатів з питань застосування антикорупційного законодавства України» є поглиблення фахової підготовки працівників уповноважених державних органів та адвокатів шляхом проведення серії семінарів з питань застосування нового антикорупційного законодавства.

Контакти: Кохан Валерія,iahr@online.ua, 050 4065969

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: