Позиції науковців та правозахисників щодо реформування прокуратури

За результатами науково-практичної конференції «Вдосконалення діяльності прокуратури – шлях до реформування кримінальної юстиції», що проводилася громадською організацією «Центр громадської адвокатури» спільно з Львівським державним інститутом новітніх технологій та управління ім. В. Чорновола в рамках проекту «Вдосконалення діяльності прокуратури – шлях до реформування кримінальної юстиції» за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження», було видано збірник матеріалів конференції.

У збірник матеріалів включені статті та тези доповідей учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції, яка відбулася 28 травня 2010 року на базі юридичного факультету Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола.

У збірнику міcтяться результати наукових досліджень проблем правового регулювання відносин, пов’язаних з діяльністю прокуратури, її функціями, повноваженнями; також досліджуються питання необхідності реформування кримінальної юстиції, вдосконалення повноважень прокуратури в системі кримінальної юстиції. Збірник містить теоретичні напрацювання та практичні рекомендації щодо покращення реалізації функцій прокуратури загалом та в кримінальному судочинстві зокрема.

Збірник розрахований на наукових та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів та наукових установ, докторантів, аспірантів, студентів юридичного напрямку, адвокатів, правозахисників, практичних працівників, працівників органів прокуратури, інших органів державної влади та інших осіб, яких цікавлять проблеми реформування кримінальної юстиції.

З повним текстом збірника можна ознайомитися тут.

Центр громадської адвокатури, м.Львів, пр.Чорновола 63 оф.413 e-mail: cga@lawngo.net info@lawngo.net, 032 2527580

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: