“Позбавлені волі” – ще не “позбавлені прав”: круглий стіл і прес-конференція

12 вересня о 10:00 у Києві (Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, вул. Інститутська, 21/8) відбудеться круглий стіл і прес-конференція «“Позбавлені волі” – ще не “позбавлені прав”»

12 вересня о 10:00 у Києві (Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, вул. Інститутська, 21/8) відбудеться круглий стіл і прес-конференція «“Позбавлені волі” – ще не “позбавлені прав”». Заходи проводить ГО “Центр Громадянських Свобод” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Круглий стіл розпочнеться о 10:00, а прес-конференція – о 12:00.

Під час заходів буде презентовано результати громадського моніторингу місць несвободи в межах Національного превентивного механізму. Під час моніторингу (січень-червень) правозахисники спільно з працівниками Секретаріату Уповноваженого здійснили понад 50 візитів до місць несвободи в Черкаській, Херсонській, Запорізькій і Рівненській областях.

Учасники презентації розкажуть про досвід моніторингу, основні проблеми в діяльності органів державної влади, що призводять до неналежного поводження з засудженими в місцях несвободи, та ключові системні недоліки, які можна розцінювати як жорстоке, нелюдське чи принизливе поводження.

У заході візьмуть участь:
– представник Уповноваженого з питань реалізації Національного превентивного механізму Юрій Бєлоусов;
– голова правління ГО “Центр Громадянських Свобод” Олександра Матвійчук;
– виконавчий директор Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів Вадим Пивоваров.

Акредитація на захід: (044) 253 21 54, 067 409 79 80.

Контакти:
ГО “Центр Громадянських Свобод”
(044) 246 71 36
ccl.org.ua@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: