Повідом про проблему у своєму місті й допоможи її вирішити!

На сайті “Громадський контроль” усі небайдужі можуть повідомити про проблеми у своєму населеному пункті, які має вирішувати місцева влада чи відповідальні служби

На сайті “Громадський контроль” усі небайдужі можуть повідомити про проблеми у своєму населеному пункті, які має вирішувати місцева влада чи відповідальні служби. Ресурс підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

На сайті можна додати фото проблеми та надіслати скаргу посадовцям за пропонованим зразком. Проблеми можуть стосуватися сфер ЖКГ, доріг і паркування, торгівлі й екології.

Якщо проблему вирішили, відповідне фото теж можна додати на сайт. Якщо звернення не дало очікуваного результату, слід звертатися до вищих профільних органів, прокуратури чи навіть позиватися до суду.

{qtube vid:=Ao7tOQo7fe0 w:=480 h:=385 b:=1 ap:=0 rel:=0}

Контакти:
“Громадський контроль”
Сергій Дубенко
4road@list.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: