Постраждалим від домашнього насильства надаватимуть правову допомогу

Волинська обласна громадська організація “Центр Правової Допомоги”, Білозерський районний осередок ХОМГО “Молодіжний центр регіонального розвитку” та Білоцерківська міська громадська організація “Правова єдність” розпочали проект “Посилення правових можливостей жінок, які зазнали насильства в сім’ї”

Волинська обласна громадська організація “Центр Правової Допомоги”, Білозерський районний осередок ХОМГО “Молодіжний центр регіонального розвитку” та Білоцерківська міська громадська організація “Правова єдність” розпочали проект “Посилення правових можливостей жінок, які зазнали насильства в сім’ї”. Проект підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Головна мета проекту – посилити правові можливості жінок, які зазнали насильства в сім’ї, через надання їм безпосередньої правової та психологічної допомоги, а також через відпрацювання дієвого механізму співпраці правоохоронних органів, відповідних державних органів і громадських організацій. Напрацьовані практики такої співпраці буде презентовано на національному рівні.

У межах проекту заплановано провести серію круглих столів у регіонах із представниками всіх державних органів та установ, до повноважень яких входить допомога жертвам домашнього насильства та запобігання насильству в сім’ї. Також заплановано організувати навчання для соціальних працівників і дільничних, розробити й поширити інформаційні листівки для привернення уваги до проблеми.

Контакти:
Волинська обласна громадська організація
“Центр Правової Допомоги”
(03352) 7 39 92
legal_aid@ua.fm

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: