Постраждалих від домашнього насильства навчать захищатися правовими засобами

Громадські організації “Центр правової допомоги” (Ковель), “Правова єдність” (Біла Церква) та “Молодіжний центр регіонального розвитку” (Білозерка) розпочинають спільний проект “Посилення правових можливостей жінок, які зазнали насильства в сім'ї”

Громадські організації “Центр правової допомоги” (Ковель), “Правова єдність” (Біла Церква) та “Молодіжний центр регіонального розвитку” (Білозерка) розпочинають спільний проект “Посилення правових можливостей жінок, які зазнали насильства в сім’ї”. Ініціативу підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета проекту – створити й апробувати практичну модель взаємодії органів державної влади та громадськості для протидії домашньому насильству та його профілактики.

Учасники проекту пройдуть навчальні тренінги від організацій “Жіночі перспективи” та “Ла-Страда Україна”, які відбудуться 26-29 листопада у Львові. Тренінги розраховано на працівників Центрів правової інформації та консультацій і психологів Центрів соціальних служб сім‘ї та молоді.

Контакти:
ГО “Центр правової допомоги”
(03352) 7 39 92
legal_aid@ua.fm

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: