Посібник “Професійне управління житловою нерухомістю” презентують у Дніпропетровську

16 травня о 15:00 у Дніпропетровську (Центр “Тамариск”, просп. Кірова, 82-Г, 2-й поверх) відбудеться круглий стіл “Сучасний стан методичного забезпечення навчального процесу для управителів і голів ОСББ” та презентація двотомного посібника “Професійне управління житловою нерухомістю”

16 травня о 15:00 у Дніпропетровську (Центр “Тамариск”, просп. Кірова, 82-Г, 2-й поверх) відбудеться круглий стіл “Сучасний стан методичного забезпечення навчального процесу для управителів і голів ОСББ” та презентація двотомного посібника “Професійне управління житловою нерухомістю”. Захід проводить ГО “Центр досліджень місцевого самоврядування” та Центр підтримки громадських і культурних ініціатив “Тамариск” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Оновлений двотомник “Професійне управління житловою нерухомістю” (том 1 “Правові, організаційні і фінансово-економічні аспекти”; том 2 “Практика управління і технічне обслуговування”) опубліковано в березні 2013 року. Авторами посібника є юристи, економісти, спеціалісти з технічних аспектів обслуговування житла. Він покликаний стати першим в Україні навчально-методичним забезпеченням для навчального курсу “Управитель житловою нерухомістю”. Посібник базується на програмі підготовки професійних управителів у Польщі.

Контакти:
Центр підтримки громадських і культурних ініціатив “Тамариск”
Тетяна Барашкова
(0562) 36 75 22
067 636 32 40
bushina@tamarisk.org.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: