Поширення мови ворожнечі в українському Інтернеті обговорять на круглому столі

17 жовтня з 10:00 до 14:00 в Києві відбудеться круглий стіл “Моніторинг проявів расової й етнічної ворожнечі чи нетерпимості в українському сегменті Інтернету: поширення мови ворожнечі та заклик до нетерпимості (мова ворожнечі як зброя для правої риторики)”

17 жовтня з 10:00 до 14:00 в Києві, у готелі “Либідь” (пл. Перемоги, 1, конференц-зал), відбудеться круглий стіл “Моніторинг проявів расової й етнічної ворожнечі чи нетерпимості в українському сегменті Інтернету: поширення мови ворожнечі та заклик до нетерпимості (мова ворожнечі як зброя для правої риторики)”. Захід організовує Центр “Соціальна дія” в межах відповідного проекту за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час круглого столу буде представлено однойменне видання, що підсумовує висновки річного моніторингу проявів ворожнечі й нетерпимості.

Заплановано експертні виступи й обговорення поширення мови ворожнечі та розвитку ультраправого середовища в Україні.

Доповідачі виступлять на такі теми:
– поширення мови ворожнечі в мережі Інтернет в Україні;
– трансформація риторики ультраправих активістів;
– ісламофобія – одна з найбільш актуальних форм нетерпимості в Україні;
– мігрантофобія в Україні;
– поширення мізогінічних ідей.

Програма круглого столу

Центр “Соціальна дія”
(044) 254 58 88
office@noborders.org.ua

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: