Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах: презентація в Ужгороді

26 березня з 10:00 до 12:00 в Ужгороді відбуватиметься презентація проекту “Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах”

26 березня з 10:00 до 12:00 в Ужгороді (готель “Дружба”, вул. Висока, 12) відбуватиметься презентація проекту “Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах” і навчання для тренерів нових Центрів. Заходи проводить Всеукраїнський фонд “Крок за кроком” за підтримки Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”.

У презентації візьмуть участь громадські організації, які представляють інтереси ромських громад, представники державних адміністрацій, департаментів / управлінь освіти, вищих педагогічних навчальних закладів.

Основні заходи проекту:
– організація роботи шести Центрів для батьків у ромських громадах (навчання персоналу, розробка посібника для інструкторів із роботи з батьками, тренінги для батьків);
– організація діяльності за напрямом “Вища школа” (створення та впровадження навчального курсу “Освіта для соціальної справедливості” у вищих педагогічних навчальних закладах, проведення тренінгу для викладачів пілотних вищих педагогічних навчальних закладів, видання курсу);
– поширення досвіду проекту шляхом проведення семінару, виготовлення фільму, видання друкованої продукції.

Проект буде реалізовано в Закарпатській, Одеській, Черкаській і Волинській областях.

Контакти:
Всеукраїнський фонд “Крок за кроком”
(044) 235 11 36
admin@ussf.kiev.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: