Поширення досвіду центрів для батьків у ромських громадах: презентація проекту

17 грудня об 11:00 у Києві відбудеться презентація проекту “Поширення досвіду центрів для батьків у ромських громадах”

17 грудня об 11:00 у Києві (готель “Либідь”, 1-й пов., зала “Слов’янська”, пл. Перемоги, 1) відбудеться презентація проекту “Поширення досвіду центрів для батьків у ромських громадах”. Захід проводить Всеукраїнський фонд “Крок за кроком” за підтримки ініціативи “Копачі Рома” програми “Раннє дитинство” Фундацій Відкритого Суспільства та програми “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході візьмуть участь представники громадських організацій, державних адміністрацій, департаментів / управлінь освіти, вищих педагогічних навчальних закладів.

Основні заходи проекту:
– створення шести Центрів для батьків у ромських громадах (навчання персоналу, розробка посібника для інструкторів із роботи з батьками, тренінги для батьків);
– організація діяльності за напрямом “Вища школа” (створення та впровадження навчального курсу “Освіта для соціальної справедливості” у вищих педагогічних навчальних закладах, проведення тренінгу для викладачів пілотних вищих педагогічних навчальних закладів, видання курсу);
– поширення досвіду проекту шляхом проведення семінару, створення рекламного фільму, видання друкованої продукції.

Проект буде реалізовано в Закарпатській, Черкаській, Одеській і Волинській областях.

Контакти для акредитації:
Всеукраїнський фонд “Крок за кроком”
Вероніка Громова
(044) 235 11 36
gromova@ussf.kiev.ua

***

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: