Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах

19-20 лютого 2015 року відбудеться семінар для викладачів вищих педагогічних навчальних закладів «Освіта для соціальної справедливості» у м. Києві у рамках реалізації проекту «Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах за підтримки ініціативи «Копачі Рома», програми «Раннє дитинство» Фонду Відкритого Суспільства та Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

19-20 лютого 2015 року відбудеться семінар для викладачів вищих педагогічних навчальних закладів «Освіта для соціальної справедливості» у м. Києві у рамках реалізації проекту «Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах за підтримки ініціативи «Копачі Рома», програми «Раннє дитинство» Фонду Відкритого Суспільства та Ромської програмної ініціативи  Міжнародного фонду «Відродження».

Одним із трьох основних напрямків проекту «Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах» є напрям «Вища школа».

Мета напряму «Вища школа» – забезпечити готовність вихователів дошкільних навчальних закладів і вчителів початкових класів загальноосвітніх шкіл у 4-х пілотних областях (Закарпатській, Волинській, Одеській та Черкаській) до роботи з ромськими дітьми в умовах інклюзивного навчання, враховуючи індивідуальні особливості розвитку ромських дітей, їх потреби та інтереси, з активним залученням батьків до виховного та навчального процесів. Зазначена мета буде досягнута розробленням та впровадженням навчального курсу «Освіта для соціальної справедливості».

Мета семінару – ознайомити викладачів вищих педагогічних навчальних закладів (ВПНЗ) із розробленим навчальним курсом «Освіта для соціальної справедливості» для його подальшого впровадження на базі пілотних ВПНЗ.

Впровадження курсу забезпечить обізнаність як майбутніх, так і досвідчених вчителів з питань різноманітності та соціальної справедливості, що сприятиме розвитку інклюзивного середовища в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

Під час семінару також буде обговорено процес реалізації напряму проекту «Вища школа», питання апробації створених матеріалів та планування подальших кроків.

Курс розроблено на основі матеріалів Міжнародної Асоціації «Крок за кроком» та інституту «Відкритого суспільства».

До участі у семінарі запрошено викладачів вищих педагогічних навчальних закладів та вчителів із Одеської, Волинської, Черкаської та Закарпатської областей, а також представників громадських організацій – партнерів проекту.

Початок семінару: 19 лютого 2015 року о 10:30, реєстрація о 10:00

Закінчення семінару: 20 лютого 2015 о 16:00.

Місце проведення семінару: м. Київ, вул. Петропавловська, 24 (готель «Верховина», 3-й корпус)

Контакти:Вероніка Громова, (044) 235 11 36, gromova@ussf.kiev.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: