Посадовцям Антрацита розповіли про методи протидії корупції

14 листопада в місті Антрацит (Луганська область) відбувся семінар-тренінг для посадовців “Протидія корупції в органах місцевого самоврядування”

14 листопада в місті Антрацит (Луганська область) відбувся семінар-тренінг для посадовців “Протидія корупції в органах місцевого самоврядування”. Захід провів Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень “Політсоціум” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

На семінарі-тренінгу було розглянуто: відповідальність посадовців місцевого самоврядування за корупційні дії; права й обов’язки прокуратури, міліції, Служби безпеки України в боротьбі з корупцією в органах місцевого самоврядування; порядок оформлення протоколу про скоєння корупційного правопорушення, його розгляд у суді; прозорість влади та громадська участь як необхідні умови для протидії корупції.

Голова “Політсоціуму” Володимир Іванов звернув увагу слухачів на те, що протидію корупції в територіальній громаді забезпечує передусім відкритість влади. Відкритість влади – це: вільний доступ до інформації про діяльність органів місцевого самоврядування через їхні сайти; щорічне публічне представлення інформації про виконання місцевого бюджету; створення системи роботи з населенням для інформування про діяльність органів місцевого самоврядування; звіти голови про свою роботу перед територіальною громадою; щорічний звіт голови перед радою про здійснення державної регуляторної політики; звіти депутатів перед виборцями; висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування в місцевих ЗМІ.

Контакти:
Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень “Політсоціум”
Володимир Іванов
(0642) 52 81 31
politsocium@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: