Посадовців закликають припинити системні порушення права на мирні зібрання

Громадський інформаційно-методичний центр “Всесвіт” і Харківська правозахисна група закликають високопосадовців вжити належних заходів для захисту права на мирні зібрання, для найшвидшого усунення чи мінімізації відповідних загроз і проблем

Громадський інформаційно-методичний центр “Всесвіт” і Харківська правозахисна група закликають високопосадовців вжити належних заходів для захисту права на мирні зібрання, для найшвидшого усунення чи мінімізації відповідних загроз і проблем. Моніторинг стану дотримання в Україні права на мирні зібрання підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час моніторингу було виявлено цілу низку проблем та обставин, які істотно ускладнюють можливість практичної реалізації громадянами права на мирні зібрання, а подекуди несуть пряму загрозу самій сутності цього права, обмежуючи його зміст та/чи обсяг.

Результати моніторингу буде використано, зокрема, у щорічних звітах із прав людини в Україні, доведено до відома відповідних міжнародних інституцій.

Майдан-Моніторинг: Припинити системні порушення права на мирні збори!

Громадський інформаційно-методичний центр “Всесвіт”
(057) 731 10 76
vsesvit@maidan.org.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: