Посадовців міськрад запрошують на стажування з електронного врядування

ГО “Подільська агенція регіонального розвитку” запрошує представників муніципальних утворень узяти участь у серії одноденних стажувань “Технології електронного врядування на прикладі Вінницької міської ради”, яка триватиме протягом квітня-травня

ГО “Подільська агенція регіонального розвитку” запрошує представників муніципальних утворень узяти участь у серії одноденних стажувань “Технології електронного врядування на прикладі Вінницької міської ради”, яка триватиме протягом квітня-травня. Навчання проходить за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У програму стажування входить:
– інформація про функціонування системи е-врядування в Україні та Східній Європі;
– демонстрація досвіду Вінницької міської ради з упровадження технологій е-врядування.

До участі у стажуванні запрошують представників муніципальних утворень, зацікавлених у вивченні досвіду впровадження електронного врядування та дослідженні основних напрямів розвитку е-врядування в майбутньому. Заявки приймають від груп із 10 осіб з одного міста до 1 квітня та 2 травня включно.

Графік занять буде узгоджено з учасниками стажування.

Стажування безкоштовне.

Проїзд оплачують учасники стажування.

Навчання проходитиме на базі Муніципально-громадського центру “Е-врядування” (Вінниця, вул. Червоних партизанів, 7).

Контакти:
Муніципально-громадський центр “Е-врядування”
Тетяна Науменко
096 94 84 421
info@e-gov.in.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: