Посадовці Миколаївського міськвиконкому проігнорували засідання суду з приводу підвищення комунальних тарифів

Посадовці Миколаївського міськвиконкому 20 червня не з'явилися на перше засідання Центрального районного суду Миколаєва, присвячене оскарженню неправомірного підвищення комунальних тарифів

Посадовці Миколаївського міськвиконкому 20 червня не з’явилися на перше засідання Центрального районного суду Миколаєва, присвячене оскарженню неправомірного підвищення комунальних тарифів. Відповідний адміністративний позов подав Фонд розвитку міста Миколаєва, який здійснює моніторинг якості комунальних послуг за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

Чиновники проігнорували запит судді на надання розрахунку побудинкових тарифів із висновком державної інспекції по цінах. Суд переніс розгляд справи на 14:00 2 вересня.

17 квітня виконком ухвалив рішення №343 та №344, якими було підвищено квартплату й тариф на вивезення й захоронення сміття. Фонд і міські активісти вважають, що ці рішення порушують право мешканців Миколаєва на справедливе якісне одержання послуг, визначене Конституцією України. З цього приводу громадська організація подала скаргу міському прокурору й адміністративний позов до Центрального районного суду Миколаєва.

Контакти:
Фонд розвитку міста Миколаєва
(0512) 47 34 79
frgn@ukrpost.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: