Порядок проведення земельних аукціонів у Хмельницькому хочуть змінити

У Хмельницькому відбувся круглий стіл “Пошук шляхів удосконалення процедури проведення земельних аукціонів у Хмельницькому”

11 квітня у Хмельницькому відбувся круглий стіл “Пошук шляхів удосконалення процедури проведення земельних аукціонів у Хмельницькому”. Захід організувала Хмельницька обласна асоціація “Поділля Перший” спільно з Департаментом архітектури, містобудування та земельних ресурсів міської ради в межах проекту “Громадське лобіювання змін до порядку проведення земельних аукціонів у м. Хмельницькому” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час засідання було представлено узагальнені результати опитування учасників земельних аукціонів щодо шляхів удосконалення процедури, оприлюднено результати аналізу юридичних аспектів регулювання земельних аукціонів і відповідності законодавству чинного Тимчасового положення про порядок проведення земельних аукціонів у Хмельницькому.

Як зазначив директор Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Володимир Швець, депутати Хмельницької міської ради затвердили план перегляду чинних регуляторних актів і назване положення підпадає під його дію. Саме тому, за його словами, наразі є реальна можливість урахувати частину пропозицій щодо внесення змін до документу. Водночас він зазначив, що пропозиції щодо надання преференцій місцевим забудовникам не може бути враховано, оскільки це порушує чинне антимонопольне законодавство.

Учасники зазначили, що, незважаючи на кризові явища у будівельній галузі Хмельницького та низьку участь підприємств у земельних аукціонах, вони не втратили своєї актуальності й залишаються єдиним ефективних шляхом передачі права оренди на земельні ділянки.

Контакти: “Поділля Перший”, Леся Грицина, (0382) 76 34 34, podillya1@yahoo.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: