Порядок оприлюднення актів Львівської обладміністрації винесено на громадське обговорення

Львівська обладміністрація розпочала консультації з громадськістю щодо проекту розпорядження “Про затвердження Порядку оприлюднення актів обласної державної адміністрації та набуття ними чинності”

Львівська обладміністрація розпочала консультації з громадськістю щодо проекту розпорядження “Про затвердження Порядку оприлюднення актів обласної державної адміністрації та набуття ними чинності”. Документ розробили експерти центру “Наше право” в межах проекту “Забезпечення права на ознайомлення зі змістом локальних актів” у рамках спільної ініціативи UNITER (“Pact Inc.”), Фонду “Східна Європа” та програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Матеріали, винесені на обговорення:
– проект розпорядження голови Львівської обладміністрації “Про затвердження Порядку оприлюднення актів обласної державної адміністрації та набуття ними чинності”;
– проект Порядку оприлюднення актів обласної державної адміністрації та набуття ними чинності.

Пропозиції та зауваження слід надсилати до 11 серпня на електронні адреси uwp2@loda.gov.ua та dposypanko@ukr.net. Телефон для консультацій і приймання пропозицій (032) 235 46 33. Контактна особа – Дмитро Посипанко. Письмові пропозиції слід надсилати на адресу: 79008, Львів, вул. Винниченка, 18, Львівська обласна державна адміністрація, Головне управління з питань внутрішньої політики, національностей і релігій.

Результати обговорення буде оприлюднено після 29 серпня на веб-сайті Львівської обласної державної адміністрації.

Контакти: Львівська обладміністрація, Дмитро Посипанко, (032) 235 46 33, uwp2@loda.gov.ua, dposypanko@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: