Порушення законодавства на парламентських виборах буде задокументовано

Громадський інформаційно-методичний центр “Всесвіт” і ВГО “Альянс Майдан” розпочинають моніторинг порушень законодавства на парламентських виборах 2012 року

Громадський інформаційно-методичний центр “Всесвіт” і ВГО “Альянс Майдан” розпочинають моніторинг порушень законодавства на парламентських виборах 2012 року. Ініціативу підтримує Міжнародний фонд “Відродження”.

Метою є зібрати максимальну кількість задокументованих фактів порушення виборчого законодавства (фото- і відеоматеріали) й широко оприлюднити їх (від дня початку виборчої кампанії до дня оголошення офіційних результатів виборів).

Розробники ресурсу шукають адреси відповідних веб-сайтів, популярних форумів, на яких традиційно обговорюють суспільно-політичні події, YouTube-каналів ЗМІ та всього іншого, що може придатися для моніторингу. Надсилати інформацію слід на електронну адресу vybory2012@maidan.org.ua.

Небайдужих громадян також запрошують до безпосередньої участі у змістовому наповненні системи збирання, зберігання, класифікації, візуалізації, оприлюднення та поширення інформації. З прототипом цієї системи можна ознайомитися за адресою maidan.org.ua/map/monitor (це бета-тест).

Громадський інформаційно-методичний центр “Всесвіт”
(057) 731 10 76
vsesvit@maidan.org.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: