Порушення прав ромів-переселенців: невигадані історії дискримінації. Прес-анонс

8 квітня о 10:30 в Інформаційному агентстві УНІАН (вул. Хрещатик, 4) в Міжнародний день ромів відбудеться прес-конференція на тему «Порушення прав ромів-переселенців: невигадані історії дискримінації».

8 квітня о 10:30 в Інформаційному агентстві УНІАН в Міжнародний день ромів відбудеться прес-конференція на тему «Порушення прав ромів-переселенців: невигадані історії дискримінації».

Правозахисники переконані: внутрішньо переміщені особи (ВПО) – роми є верствою населення, яка особливо потребує допомоги. Люди, які в мирний час через своє етнічне походження є чи не найбільше вразливими та дискримінованими, тепер стають об’єктами подвійної дискримінації.   

З якими випадками дискримінації ромам-переселенцям доводиться зіштовхуватися найчастіше?  Чи існує статистика, скільки ромів стали переселенцями із зони проведення АТО та Криму? Чи можна змінити ситуацію і що для цього потрібно зробити?

Про це під час прес-конференції розкажуть:

Земфіра Кондур, віце-президент МБЖФ «Чіріклі» (м. Київ);

Микола Бурлуцький, голова неурядової організації «Чачімо» (м. Харків);

Юрій Іваненко, голова організації КЕТАНЕ, (м. Херсон).

Модераторка: Ольга Жмурко, директор Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

***

Реєстрація ЗМІ на місці за редакційними посвідченнями.

Довідки за телефоном: (050)612-00-20, Марина Говорухіна.

Організатори заходу: Коаліція з протидії дискримінації в Україні та Центр інформації про права людини за підтримки Європейського союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: