Портал “Право знати” пропонує розміщувати суспільно важливу інформацію

Адміністрація порталу “Право знати” запрошує громадські організації та засоби масової інформації до співпраці

Адміністрація порталу “Право знати” запрошує громадські організації та засоби масової інформації до співпраці. Ресурс адмініструє Громадський інформаційно-методичний центр “Всесвіт” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Співпраця може стосуватися висвітлення на порталі практики доступу до публічної інформації, проблем, які виникають при реалізації права на отримання та поширення суспільно важливої інформації, пропозицій щодо забезпечення права на отримання інформації.

Усім зацікавленим у співпраці адміністрація порталу готова надати можливість самостійно розміщувати інформацію, яка стосується тематики сайту. Для цього слід надіслати запит на електронну адресу pzadmin@stop-x-files-ua.org.

Якщо немає можливості самостійно розміщувати інформацію на порталі, але така інформація є доцільною та корисною, її слід надсилати на електронну адресу vsesvit@maidanua.org.

Контакти: портал “Право знати”, pzadmin@stop-x-files-ua.org

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: