Порадник із доступу до архівів презентують у Дніпропетровську та Рівному

У Дніпропетровську та Рівному відбудеться презентація довідника “Право на правду. Практичний порадник з доступу до архівів”

У Дніпропетровську та Рівному відбудеться презентація довідника “Право на правду. Практичний порадник з доступу до архівів”. Видання підготував Центр досліджень визвольного руху за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Презентація у Дніпропетровську відбудеться 25 квітня о 9:30 та 11:30 у Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара (просп. Гагаріна, 72) та о 16:00 у Культурному центрі “Арт-Вертеп” (вул. Червона, 11).

Презентація в Рівному відбудеться 26 квітня о 12:00 у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука (вул. акад. С. Дем’янчука, 4).

“Де знайти відомості про родичів, засуджених у часи СРСР? З чого почати пошук і як правильно написати запит в архів? Якими є право та практика доступу до архівів комуністичних спецслужб в Україні та за кордоном? Які саме українські архіви зберігають відомості про політичні репресії та визвольний рух? Ця книга допоможе вам у пошуках правди про минуле й підкаже способи, як захистити ваше право на доступ до інформації”, – сказано в анотації посібника.

Центр досліджень визвольного руху
(032) 247 45 22
history@cdvr.org.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: