Понад 2600 осіб отримали допомогу в ковельському Центрі правової інформації

Центр правової інформації в місті Ковель (Волинська область) працює вже понад рік

Центр правової інформації в місті Ковель (Волинська область) працює вже понад рік. Його діяльність підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Фахівці Центру надають правову допомогу бідним і незахищеним верствам населення у вигляді консультацій, витягів із законодавства, оформлення заяв, запитів, скарг, претензій, позовних заяв, апеляційних і касаційних скарг до судів тощо. Упродовж 2011 року допомогу отримали 2604 особи.

Також фахівці Центру організовують виїзні прийоми в окремих населених пунктах (місто Камінь-Каширський, селища Стара Вижівка та Ратне).

У щотижневій газеті “Ковель сьогодні” керівник Центру веде рубрику “Юридична консультація”.

З 2012 року започатковано практику залучення адвокатів Ковеля до безкоштовного представництва інтересів Центру в судових органах.

Питання, що турбують громадян, типові: соціальне забезпечення (доплата “дітям війни”, перерахунок пенсії), сімейне право (аліментні зобов’язання, розірвання шлюбу), порушення трудових прав, житлово-комунальні послуги, приватизація земельних ділянок, оформлення правовстановлювальних документів на земельну частку (пай), оформлення спадкових прав на нерухоме майно.

На базі Центру створено Волинську обласну громадську організацію “Центр правової допомоги”.

ВОГО “Центр правової допомоги”
legal_aid@ua.fm

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: