Понад 20 мешканців Киселівки отримали правові консультації

Центр правової інформації та консультацій селища Білозерка (Херсонська область) організував виїзний прийом у селі Киселівка

18 серпня Центр правової інформації та консультацій селища Білозерка (Херсонська область) організував виїзний прийом у селі Киселівка. Діяльність Центру підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” в межах ініціативи “Посилення правових можливостей бідних верств населення”.

У сільській бібліотеці було створено правовий куток. Там розмістили інформаційні буклети, розроблені партнерами ініціативи. По правову допомогу звернулися понад 20 людей.

Найбільша частина звернень традиційно стосувалася дітей війни. Зважаючи на успішну судову практику, пенсіонери масово звертаються до суду за захистом своїх прав.

Частина питань стосувалися майнових і житлових прав. Цікавило громадян також питання спадщини.

Прийом у Центрі відбувається щодня з 8:00 до 16:00 за адресою: смт. Білозерка, вул. Карла Маркса, 98, ІІ поверх, офіс 1

Контакти: Центр правової інформації та консультацій у Білозерці, (055 47) 33 7 68, 050 715 80 36

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: