Полтавські експерти визначать напрями розвитку дозвільної системи

29 квітня в Полтаві відбудеться круглий стіл “Напрями розвитку дозвільної системи в місті Полтава”

29 квітня в Полтаві, у конференц-залі готелю “Алея Гранд” (вул. Жовтнева, 57), відбудеться круглий стіл “Напрями розвитку дозвільної системи в місті Полтава”. Захід організовує Аналітичний центр “Бюро економічних і соціальних досліджень” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі в обговоренні запрошено представників міськвиконкому, дозвільних органів, бізнес-асоціацій, ЗМІ та незалежних експертів.

Під час круглого столу заплановано розглянути такі питання:
– найкращі українські та світові практики роботи дозвільних органів;
– покращення надання послуг суб’єктам підприємницької діяльності як на етапі започаткування бізнесу, так і на етапі подальшого розвитку;
– скорочення часу та коштів підприємців на проходження дозвільних процедур.

Пропозиції та рекомендації, напрацьовані під час круглого столу, буде використано для рекомендацій із удосконалення дозвільної політики.

Контакти: Бюро економічних і соціальних досліджень, Вадим Штефан, (0532) 653 105, vadim_shtefan@rambler.ru

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: