Полтавчан ознайомлять із європейськими стандартами захисту пішоходів

26 квітня з 10:00 до 12:00 в Полтаві (Галерея мистецтв, вул. Фрунзе, 5) відбудеться круглий стіл, присвячений запровадженню в Україні європейських стандартів захисту пішоходів

26 квітня з 10:00 до 12:00 в Полтаві (Галерея мистецтв, вул. Фрунзе, 5) відбудеться круглий стіл, присвячений запровадженню в Україні європейських стандартів захисту пішоходів. Захід проводить ГО “Товариство учасників руху” та Громадська спілка захисту пішоходів “За безпеку пішоходів!” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі в заході запрошено представників органів виконавчої влади й місцевого самоврядування, ДАІ, відділу освіти, громадських організацій, бізнес-структур і засобів масової інформації.

Організатори круглого столу ознайомлять полтавчан з основними стандартами європейських країн у сфері підвищення безпеки, комфорту й культури пішоходів, а також презентують проект концепції Державної цільової програми з підвищення безпеки пішоходів в Україні на період до 2020 року. Такий проект може стати моделлю для розробки місцевих програм, а також удосконалення програм із навчання безпеки дорожнього руху в школах.

Контакти:
Громадська спілка захисту пішоходів
“За безпеку пішоходів!”
Віктор Козоріз
050 20 19 359
kozoriz@meta.ua

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: