Полтава, Дніпро, Кропивницький, Одеса – команда Лабораторії стійкості представить новий конкурс від Фонду

У партнерстві та за фінансової підтримки Brot für die Welt, Міжнародний фонд “Відродження” оголосив конкурс на участь у Лабораторії стійкості  програмі розвитку громадських організацій, що передбачає навчання, менторство, мережування та інституційну підтримку команд, що активно працюють під час війни.

Мета Лабораторії – посилити роль громадських організацій у громадах через інституційну підтримку, взаємне навчання, менторство та зміцнення їх стійкості.

До участі запрошуються організації громадянського суспільства з Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської та Харківської областей. 

Аби представити можливості, які дає програма, та поспілкуватись з потенційним учасниками, команда Лабораторії відвідає Полтаву (25 липня), Дніпро (26 липня), Кропивницький (27 липня) та Одесу (28 липня).

Реєстрація відкрита до 22 липня (12:00). Кількість місць для участі у події обмежена. Організатори залишають за собою право відмовити в участі представникам тих організацій, які не відповідають формальним вимогам до учасників програми. Транспортні витрати та витрати на проживання не покриваються.

25 липня, Полтава.

26 липня, Дніпро.

27 липня, Кропивницький.

28 липня, Одеса.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: