Польське консульство в Луцьку почало всемеро частіше відмовляти у візах

ВОГО “Асоціація захисту прав молоді Волині” представила аналітичний звіт “Моніторинг візової політики Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку”

21 вересня ВОГО “Асоціація захисту прав молоді Волині” представила аналітичний звіт “Моніторинг візової політики Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку” за підсумками п’ятого етапу моніторингу, який відбувся в липні. Відповідний проект підтримує Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах проекту було опитано 100 респондентів, які проходили процедуру отримання візи чи дозволів. Візову політику Генконсульства Польщі у 2011 році характеризують такі дані: стовідсоткова видача дозволів на перетин кордону в рамках місцевого прикордонного руху терміном на 2 роки, при цьому 84% було подано вперше; 74% опитаних не стояли в черзі, решта чекали не більше години. Серед основних причин отримання дозволу респонденти називали туризм, відвідини родичів, культурний обмін. 88,3% респондентів отримали візи, а 11,7% було відмовлено, хоча 2010 року цей показник становив лише 1,7%.

Керівник проекту Петро Верзун повідомив, що результати моніторингу та вироблені пропозиції буде представлено на презентації всеукраїнського дослідження візової практики країн – членів ЄС і Шенгенської зони.

Контакти: ВОГО “Асоціація захисту прав молоді Волині”, Андрій Гаврищук, 066 43 39 203, aspmv@yahoo.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: