Політику одеської влади щодо самоорганізації населення пропонують удосконалити

ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” розпочала проект “Удосконалення політики щодо розвитку самоорганізації населення в місті Одесі”

ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” розпочала проект “Удосконалення політики щодо розвитку самоорганізації населення в місті Одесі”. Проект підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах проекту розпочато дослідження муніципальної політики у сфері самоорганізації населення. Члени робочої групи використовують знання, отримані на спеціальному тренінгу-інструктажі, який проводили в Одесі викладачі Києво-Могилянської академії Роман Кобець і Сергій Панцир. Крім дослідження, проект передбачає публічні консультації для обговорення й оцінки муніципальної політики у сфері розвитку самоорганізації населення за участю експертів, представників НУО, ОСН, органів місцевої влади.

Головним результатом проекту стане розробка та подання Одеській міській раді пропозицій щодо вдосконалення політики розвитку ОСН. Основні зміни, на думку експертів, стосуватимуться Програми розвитку органів самоорганізації населення на 2012-2015 роки. Результати аналізу з пропозиціями стануть предметом окремої презентації, їх буде опубліковано як брошуру.

ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”
(048) 738 68 30
samoorg@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: