Поліцейські та громадяни співпрацюють заради безпеки на вулицях Чернівців

4 та 6 липня у Чернівцях відбулись нові неформальні зустрічі патрульних поліцейських з містянами. Головною метою таких заходів є безпосереднє спілкування поліції з громадянами щодо актуальних питань безпеки. Зокрема, безпеки дітей на вулицях міста, торгівлі у недозволених місцях, порушень правил дорожнього руху, захисту осель тощо. Чернівчани також більше дізнались про принципи роботи лінії 102 та компетенцію патрульних поліцейських. Учасники зустрічей обговорили і механізми більш ефективної співпраці органів місцевого самоврядування, патрульної поліції та громадськості.

    

4 та 6 липня у Чернівцях відбулись нові неформальні зустрічі патрульних поліцейських з містянами. Головною метою таких заходів є безпосереднє спілкування поліції з громадянами щодо актуальних питань безпеки. Зокрема, безпеки дітей на вулицях міста, торгівлі у недозволених місцях, порушень правил дорожнього руху, захисту осель тощо. Чернівчани  також більше дізнались про принципи роботи лінії 102 та компетенцію патрульних поліцейських. Учасники зустрічей обговорили і механізми більш ефективної співпраці органів місцевого самоврядування, патрульної поліції та громадськості.

Міжнародний фонд «Відродження» продовжує підтримувати громадські ініціативи, які допомагають запроваджувати підхід «безпечна громада» або «сommunity рolicing» у роботі нової поліції.  Це розповсюджений у світі сучасний підхід роботи поліції, який передбачає безпосереднє спілкування з громадою щодо проблем безпеки та порядку і спільне створення безпечного простору. Цей підхід має замінити старі методи та зробити правоохоронну систему відкритішою, а громади безпечнішими, адже безпека в місцевих громадах – це спільна відповідальність  поліції, місцевої влади та мешканців, що вимагає ефективної взаємодії.

Виїзні громадські приймальні організовані в рамках проекту «Безпечні вулиці», що втілюється Чернівецькою громадською організацією «Буковинська агенція регіонального розвитку» спільно з Чернівецькою міською радою та Управлінням патрульної поліції у м. Чернівці за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Додаткова  інформація за телефоном +38 050 26 00 193 або zh.oliynyk@bard.cv.ua, Жанна Олійник.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: