Покинуті діти: що приховують зачинені двері інтернатів

17 травня о 12:30 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Покинуті діти: що приховують зачинені двері інтернатів”

17 травня о 12:30 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Покинуті діти: що приховують зачинені двері інтернатів”. Захід проводить Благодійний фонд “Розвиток”, Асоціація незалежних моніторів і Центр інформації про права людини за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Захід присвячено умовам утримання дітей в інтернатах, проблемі реформування інтернатної освіти, соціалізації випускників інтернатів і роботі Національного превентивного механізму.

Під час прес-конференції журналісти зможуть ознайомитися з історією ромського хлопця Стаса Деметра – живою ілюстрацією доль десятків тисяч випускників інтернатів в Україні.

Також буде представлено дані моніторингу дотримання прав клієнтів у закладах постійного перебування Міністерства соціальної політики, який провів Харківський інститут соціальних досліджень.

Учасники:
· Андрій Черноусов, директор Асоціації незалежних моніторів;
· Наталія Козир, координатор проектів БФ “Розвиток” (Мукачеве);
· Мирослава Пилипчинець, юрист і волонтер БФ “Розвиток”;
· Стас Деметр, випускник Домбоковської школи-інтернату;
· Роман Романов, директор програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Модератор – Тетяна Печончик, голова Центру інформації про права людини.

Контакти:
Центр інформації про права людини
Тетяна Печончик
067 445 95 43

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: