Подовжено термін подання заявок на конкурс адвокасі для ОСББ

Луганський ресурсний центр для ОСББ “Господарюємо разом” подовжив до 15 серпня термін подання мікрогрантових заявок у межах проекту “Підтримка адвокасі ОСББ Луганської області у взаємовідносинах з ТОВ “Луганськвода”

Луганський ресурсний центр для ОСББ “Господарюємо разом!” подовжив до 15 серпня термін подання мікрогрантових заявок у межах проекту “Підтримка адвокасі ОСББ Луганської області у взаємовідносинах з ТОВ “Луганськвода”. Проект підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасниками конкурсу можуть бути ОСББ і ЖБК. Фінансування буде надано на адвокаційну діяльність із представлення та відстоювання їхніх інтересів перед монополістами – постачальниками комунальних послуг. Результати конкурсу буде оголошено 25 серпня.

Контакти: Ресурсний центр для ОСББ “Господарюємо разом!”, (0642) 93 24 59

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: