Подовжено реєстрацію на участь у змаганні з євроінтеграції для школярів

Реєстрацію на участь у всеукраїнському змаганні з європейської інтеграції “Europa Nostra” подовжено до 8 грудня

Реєстрацію на участь у всеукраїнському змаганні з європейської інтеграції “Europa Nostra” подовжено до 8 грудня. Змагання проводить Донецький молодіжний дебатний центр спільно з Мережею центрів європейської інформації України й Українською мережею європейських клубів за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою проекту є підвищити обізнаність молодих українців про Європу, співпрацю між Україною та Європейським Союзом та програми ЄС, якими можуть скористатись молоді українці.

Змагання складатиметься з двох етапів.

Перший етап – регіональний – проходить на сайті www.europanostra.info. Учасникам слід зареєструватися та виконати онлайн-тест. Інтернет-тест відбудеться 12 грудня. Переможців визначає комп’ютерна програма.

Другий етап – фінальний – відбудеться навесні 2012 року. Команди учасників, які наберуть найбільше балів під час першого етапу, буде запрошено на фінал. Він триватиме впродовж двох днів. Командам буде запропоновано презентувати одну з країн ЄС і взяти участь у політичних дебатах, презентуючи молодіжний проект, спрямований на покращення співпраці між ЄС та Україною. Переможців визначатиме незалежне журі.

У змаганні можуть брати участь школярі 8-11 класів віком від 14 років. Кількість команд від однієї школи / класу необмежена.

Детальну інформацію щодо участі можна почитати тут.

Донецький молодіжний дебатний центр
(062) 385 98 39
(062) 345 77 90
debate@cent.dn.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: