Подолати корупцію під час мобілізації

Створення телефону довіри для повідомлень про зловживання у військкоматах

Наталія Піддубна, активістка Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, опублікувала на порталі “Правовий простір” статтю про створення телефону довіри для повідомлень про зловживання у військкоматах. Громадська організація координує роботу Центру правової інформації та консультацій у Чернігові, який працює за підтримки програмної ініціативи “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”.

Подолати корупцію під час мобілізації
Наталія Піддубна

На Чернігівщині обласний військкомат спільно з громадськими активістами відкрили телефони довіри для повідомлення про випадки хабарництва та корупції у військкоматах області.

В Україні проводиться третя хвиля мобілізації, яка триває 45 діб з моменту її оголошення. Останнім часом збільшилась кількість інформаційних повідомлень у газетах, на телебаченні, соціальних мережах про випадки вимагань та корупційних проявів у військових комісаріатах України.

Щоб здолати випадки хабарництва та зловживання владою під час мобілізації, Чернігівський обласний військкомат спільно з Центром правової інформації та консультацій Чернігівського громадського комітету захисту прав людини створили телефони довіри. Тепер громадяни зможуть повідомляти про такі випадки, а також отримувати роз’яснення з різних питань мобілізації.

З усіма питаннями щодо особливостей мобілізації, вирішення проблем, а також із повідомленнями про факти хабарництва можна звертатися за телефонами:

(050) 145-65-87 – НІКУЛІН Костянтин Олексійович, Чернігівський обласний військовий комісар

(066) 821-00-78 – ЛІЛЬЧИЦЬКИЙ Вадим Ігоревич, заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом

А юристи Центру правової інформації та консультацій нагадують, що з питань правового та соціального захисту осіб, мобілізованих на військову службу, а також протидії корупції під час мобілізації, військовослужбовці та члени їх сімей можуть також звертатися і до них в Чернігівський громадський комітет захисту прав людини за адресою:

вул.Горького 57/1, м.Чернігів, 14000;

телефон «гарячої лінії» правової допомоги: (0462) 612-532.

Контакти:
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
(0462) 625 381
info@protection.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: