Подолання корупційних проявів у сфері лісового господарства

1 грудня 2015 року розпочався проект «Зменшення рівня корупції у лісовому секторі Львівської області», що реалізовується Асоціацією «Кластер Деревообробки та Меблевого Виробництва» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Львівської обласної державної адміністрації.

1 грудня 2015 року розпочався проект «Зменшення рівня корупції у лісовому секторі Львівської області», що реалізовується Асоціацією «Кластер Деревообробки та Меблевого Виробництва» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Львівської обласної державної адміністрації.

Проект триватиме 9 місяців та передбачає залучення громадськості до процесу контролю лісозаготівель у власних районах та розробка юридичних інструментів для громадських активістів. Також елементами проекту стануть підготовка та розповсюдження методики проведення громадського контролю для протидії незаконним лісозаготівлям, спільне із місцевими громадськими активістами проведення перевірок лісосік на державних господарських підприємствах, створення онлайн-системи та мобiльного додатку реагування громадськості на незаконні рубки деревини.

Володимир Попович, керівник проекту Асоціації «Кластер Деревообробки та Меблевого Виробництва» підкреслив, що: «Подолання корупції у сфері лісового господарства один з найбільш пріоритетних напрямків боротьби з корупцією. Зважаючи на досить складне законодавче поле для громадської активності, ми здійснюватимемо громадські заміри лісу, що підлягає рубці, залучатимемо громадських активістів. Лише публічність дозволить знижувати корупцію у даній сфері».

Розповсюдивши практично корисні та ефективні юридичні і методичні інструменти, широко та неупереджено проінформувавши громадськість про рівень службового зловживання у лісовому господарстві, створивши майданчик для спілкування заінтересованих у зниженні рівня корупції сторін та продемонструвавши дієві практики пілотних перевірок лісових господарств Львівської області, – проект значно підсилить можливість та інтерес до проведення громадського контролю за легальністю та належним використанням лісових ресурсів в регіоні.

Пілотними стануть три райони – Львівський, Стрийський та Славський, проте згодом, реалізація проекту дозволить поширити успішний досвід на території цілої області та перейняти успішну практику іншими областями України.

Інформація про проект:

Метою проекту «Зменшення рівня корупції у лісовому секторі Львівської області», що здійснюється Асоціацією «Кластер Деревообробки та Меблевого Виробництва» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є залучення громадськості до процесу виявлення незаконних лісозаготівель та вдосконалення механізму реакції на корупційні прояви.

Контакти: Юлія Поліковська, yp@ppv.net.ua, 067 341 0224

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: