Поділіться історіями, пов’язаними з недоступністю генпланів міст

Східноукраїнський центр громадських ініціатив пропонує громадянам, які стикалися з недоступністю генеральних планів українських міст, поділитися історіями, що ілюструють ці проблеми

Східноукраїнський центр громадських ініціатив пропонує громадянам, які стикалися з недоступністю генеральних планів українських міст, поділитися історіями, що ілюструють ці проблеми. Проект “Через доступ до генеральних планів – до містобудування без корупції” підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.  

Такі історії допоможуть ефективно провести експертизу Переліку відомостей, що становлять службову інформацію, – документу, який розробило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Проблемні історії – або вже вирішені, або актуальні – можуть стосуватися:
· екології;
· економічного розвитку міст;
· містобудування;
· збереження культурної й історичної спадщини;
· корупції.

Нагадаємо, експерти планують отримати від Міністерства дані про процедуру формування Переліку та про його прогнозований вплив на розвиток різних сфер державного управління, а також дати свою оцінку цим процесам. Під час громадської експертизи заплановано широке публічне інформування громадськості щодо перебігу процесу та результатів дослідження.

Східноукраїнський центр громадських ініціатив
Володимир Щербаченко
067 640 94 40
planmista@gmail.com

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: