Підсумки тренінгів з написання грантових проектів в Західній Україні

Протягом 10 - 20 листопада Міжнародним фондом «Відродження» було проведено серію тренінгів з написання грантових проектів «Основи розробки та написання проектів» у обласних центрах Західної України

Протягом 10 –  20 листопада Міжнародним фондом «Відродження» було проведено серію тренінгів з написання грантових проектів «Основи розробки та написання проектів»  у обласних центрах Західної України (Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Чернівці, Рівне).

Із майже пів тисячі заявок, для участі в тренінгу, організатори відібрали 150 учасників які представляли більше сотні громадських організацій Західної України.

Учасники тренінгу мали можливість отримати загальну інформацію про діяльність Міжнародного фонду «Відродження», дізнатися про типові помилки при написанні проектної пропозиції, та завдяки практичним вправам навчитися писати власні проекти із визначенням їх мети, етапів та очікуваних результатів.

zax_training«Особисто для мене, – ділиться своїми враженнями Олена Крижановська з благодійної організації «Відлуння» – було корисним дізнатися типові помилки у написанні проектів, оскільки, я є новачком у цій справі, і трохи бракує досвіду. Також мене цей тренінг надихнув на декілька ідей, котрі вже в процесі реалізації. Особливо корисними були знайомства та люди із якими ми працювали. Хотіла б щиро подякувати організаторам, та сподіваюсь на подальшу співпрацю».

Враженнями поділився також Павло Островський, учасник тренінгу в Рівному, родом зі Східної України, учасник громадського руху «Дружківка – це Україна», – «Тренінг був корисним для мене, отримав багато нової інформації. Є кілька ідей, щодо проектів, які можна організувати в нашому місті, будемо працювати разом з однодумцями в цьому напрямку. Дякую організаторам за такий захід».

Західноукраїнське представництво Міжнародного фонду «Відродження» буде продовжувати консультувати активістів та членів громадських організацій у режимі онлайн: Ви можете надсилати Ваші запитання на e-mail: dashchakivska@irf.ua.

Для того, щоб отримувати актуальну інформацію про роботу та конкурси від Західноукраїнського представництва МФ «Відродження» заповніть форму.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: