Підсумки роботи громадської мережі з розвитку самоорганізації населення за рік

Протягом року було ухвалено 12 місцевих важливих рішень, які стосуються органів самоорганізації населення або посилення громадського контролю. Ці кроки на шляху до справжньої демократії відбулися завдяки зусиллям регіональних Ресурсних центрів для ОСНів.

Протягом року було ухвалено 12 місцевих важливих рішень, які стосуються органів самоорганізації населення або посилення громадського контролю. Ці кроки на шляху до справжньої демократії відбулися завдяки зусиллям регіональних Ресурсних центрів для ОСНів. 

Ці та інші підсумки роботи мережі Ресурсних центрів (див. нижче в інфографіці) були підведені на зустрічі в Херсоні.

З одного боку, цей час був непростим для партнерів. Так Ресурсні центри з Луганська та Макіївки були вимушені припинити свою діяльність в своїх містах. Але їхні лідери та фахівці, незважаючи на всі складнощі свого життя в якості переселенців, продовжують активно розвивати самоорганізацію на вільних від окупації та бойових дій територіях Донбасу. Вчать людей взаємодопомозі та відповідальному відношенню до свого середовища.

З іншого боку, всі члени мережі дійшли згоди, що в 2014 році як ніколи увага українського суспільства була прикута саме до проявів громадянської активності. Збільшилася кількість звернень за консультацією, виявилось багато бажаючих створити ОСНи в своїх громадах. Це тішить та надає стимул плідно працювати.

На зустрічі були визначені головні завдання на цей рік, «меседжі», з якими в 2015 році вони планують йти в громаду та в органи влади.

Зустріч була організована Асоціацією сприяння самоорганізації населення, яка вже третій рік є координатором мережі, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти: Анна ТрепалюкКерівник,ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”, (097)4811727, samoorg@ukr.net  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: