Підсумки річної діяльності «Ресурсного центру ОСН Миколаївщини»

3 квітня 2015 року (п’ятниця) у м. Вознесенську (Вознесенська міська рада, пл. Центральна , буд. 1) відбудеться робоча зустріч на тему: «Представницька діяльність органів самоорганізації населення (ОСН) при вирішенні місцевих проблем» за підсумками роботи «Ресурсного центру ОСН Миколаївщини» у 2014-15 роках (далі РЦ).

3 квітня 2015 року (п’ятниця) у м. Вознесенську (Вознесенська міська рада, пл. Центральна , буд. 1) відбудеться  робоча зустріч на тему: «Представницька діяльність органів самоорганізації населення (ОСН) при вирішенні місцевих проблем» за підсумками роботи «Ресурсного центру ОСН Миколаївщини» у 2014-15 роках (далі РЦ).

Під час заходу буде представлено досвід клієнтів РЦ з м. Вознесенська, м. Миколаєва м. Снігурівка з представництва прав городян та інтересів громад.

Крім того буде обговорено актуальні питання створення та діяльності ОСН при виконанні власних представницьких повноважень в умовах реформ. Зокрема успішний досвід органів місцевого самоврядування м. Вознесенська та інших міст Миколаївської області з розвитку таких форм демократії участі та безпосереднього народовладдя як ОСН, місцеві ініціативи громадські слухання, громадська ради.

Учасники заходу, оцінять результати річної діяльності та обговорять подальші плани діяльності РЦ з розвитку форм демократії у селах , селищах і містах Миколаївщини у 2015 -16 році.

Також експертами Фонду буде проведено консультація-тренінг з практичних питань створення та ресурсного забезпечення ефективної діяльності ОСН.

У робочої зустрічі візьмуть участь: вознесенський міський голова Сергій Луков, представники органів місцевого самоврядування, ОСНів, громадські експерти та активісти зі: м. Вознесенськ, м. Миколаїв, м. Снігурівка, м. Н.Одеса, м. Южноукраїнськ, м. Первомайськ та інших міст Миколаївської області.

Круглий стіл відбудеться в рамках проекту «Покращення представницької діяльності органів самоорганізації населення» (ОСН) в селах і містах Миколаївщини», що реалізував ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» в партнерстві з ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та за  підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти: Прес-служба ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»,  (0512)  47-38-79, fondnikol@gmail.com

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: