Підсумки моніторингу держзакупівель на Дніпропетровщині: прес-конференція

12 листопада об 11:00 у Дніпропетровську (ІА “Мост-Днепр”, вул. Комсомольська, 40-Б) відбудеться прес-конференція “Підсумки коаліційного проекту “Реалізація методики громадського моніторингу – основа прозорості державних закупівель”

12 листопада об 11:00 у Дніпропетровську (ІА “Мост-Днепр”, вул. Комсомольська, 40-Б) відбудеться прес-конференція “Підсумки коаліційного проекту “Реалізація методики громадського моніторингу – основа прозорості державних закупівель”. Проект здійснює Центр політичних студій та аналітики за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, “Pact Inc.” і Фонду Східна Європа.

У прес-конференції візьмуть участь:
– координатор Центру політичних студій та аналітики у Дніпропетровській області Тетяна Рудик;
– голова Дніпропетровської міської громадської організації “Скло” Євген Плахтій;
– представник Дніпропетровського обласного відділення ВМГО “Демократичний Альянс” Микита Проданець.

Об’єктами моніторингу були державні закупівлі, що здійснюються для виконання державної політики у сфері сім’ї, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, а також на забезпечення потреб місцевих органів влади.

Онлайн-трансляцію прес-конференції можна буде переглянути на http://most-dnepr.info/press-centre/online.htm.

Контакти:
Центр політичних студій та аналітики
096 497 42 25
office@cpsa.org.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: