Підприємцям роз’яснять нові особливості ринкового нагляду

13 жовтня о 13:30 у Києві Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу “Фортеця” розпочне семінар із ринкового нагляду для підприємців

13 жовтня о 13:30 на території ринку “Деміївський” в Києві Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу “Фортеця” розпочне семінар із ринкового нагляду для підприємців ринків “Деміївський” і “Ізюмський”. Захід відбудеться в межах проекту “Створення всеукраїнської юридичної служби з надання правової допомоги суб’єктам малого та середнього бізнесу” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час семінару буде роз’яснено особливості застосування нових норм законодавства про контроль нехарчової промисловості та про проведення перевірок контрольними органами.

 

Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу “Фортеця”
(044) 295 29 36
office@prodan.net.ua

***

Антикризова гуманітарна програма надає підтримку соціальним, культурницьким і гуманітарним проектам, націленим на збереження освітніх і оздоровчих програм для дітей і молоді з сільської місцевості та депресивних регіонів, а також на збереження селищних культурницьких інституцій, перетворення їх на центри громадської активності та дитячої позашкільної зайнятості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: