Підприємців закликають долучатися до обговорення “Зеленої книги малого бізнесу”

У Хмельницькому відбувся круглий стіл “Зелена книга малого бізнесу України: оцінка й перспективи шляхів розвитку”

27 січня у Хмельницькому відбувся круглий стіл “Зелена книга малого бізнесу України: оцінка й перспективи шляхів розвитку”. Захід провели Інститут власності та свободи й Регіональна рада підприємців Хмельницької області спільно з Хмельницькою торгово-промисловою палатою за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

“Зелена книга малого бізнесу України” – це дискусійна аналітична доповідь щодо державної політики у сфері малого підприємництва.

Як зауважила Лариса Литовка, директор департаменту економіки Хмельницької міськради, у Хмельницькому працює понад 52 тисячі представників малого й середнього бізнесу, а це становить близько 30% працездатного населення.

Ксенія Ляпіна, народний депутат України, наголосила: “У європейській практиці “Зелена книга” – це перший етап розвитку певної політики, інвентаризація проблем, погляд на стратегічні шляхи їх вирішення й дискутивний підхід до них, намагання поглянути на проблеми з різних точок зору. І так само подивитися в майбутнє, зокрема на те, як розвиватиметься малий бізнес в Україні”. Саме тому до “Зеленої книги” увійшли не тільки стратегічні засади розвитку малого бізнесу (оподаткування та пенсійне страхування), а й саморегулювання малого бізнесу та доступ його до тендерних закупівель.

Дмитро Ляпін, голова Інституту власності та свободи, один із авторів книги, звернувся до присутніх із проханням “подивитися на “Зелену книгу” з позиції визначення реальних цілей і реальних проблем, які ми можемо висувати владі, щоб мати змогу впливати на неї”.

Мета регіональних обговорень “Зеленої книги” – отримати оцінку підготованих розділів, критичні зауваження та доповнення, які мають забезпечити об’єктивність і всебічність аналізу окремих напрямів державної політики щодо малого бізнесу в Україні. А тому “активніше включатися в роботу” закликав своїх колег-підприємців Олександр Сніховський, голова Регіональної ради підприємців Хмельницької області, для того, щоб “Зелена книга” “стала дороговказом для об’єднання зусиль і розвитку малого підприємництва в Україні”.

Долучитися до обговорення проекту можна у відкритій групі “Зелена книга малого бізнесу” в мережі “Facebook”

Інститут власності та свободи
Дарія Рукіна
067 404 50 56
office@pfi.org.ua

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: