Підприємців Чернігівщини навчать захищати свої права

Чернігівська міська молодіжна громадська організація “Молодіжна спілка юристів” запрошує взяти участь у семінарі “Права людини на підприємницьку діяльність та їх захист: норми міжнародного права та законодавства України”

Чернігівська міська молодіжна громадська організація “Молодіжна спілка юристів” запрошує взяти участь у семінарі “Права людини на підприємницьку діяльність та їх захист: норми міжнародного права та законодавства України”. Він відбудеться 24 лютого на базі Чернігівського державного центру науки, інновацій та інформатизації (вул. П’ятницька, 39). Проект “Організація діяльності медіацентру правової допомоги “На захист підприємця” підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Семінар присвячено захисту економічних прав суб’єктів підприємницької діяльності й інноваціям Податкового кодексу України.

До участі запрошено підприємців і представників підприємницьких профспілок Чернігівської області. Участь у семінарі безкоштовна. Кількість учасників обмежена.

Заявку на участь у семінарі слід надіслати до 15 лютого на електронну адресу spilka-uristiv@mail.ru або на поштову адресу: 14007, Чернігів, пр. Миру, 247/86.

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті “На захист підприємця”.

Контакти: (0462) 93 57 79, spilka-uristiv@mail.ru

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: