Підприємці закликають владу спрощувати дозвільну систему

Підприємці закликають владу скасовувати дозволи, численні погодження, висновки та ліцензії, необхідні для підприємницької діяльності

Підприємці закликають владу скасовувати дозволи, численні погодження, висновки та ліцензії, необхідні для підприємницької діяльності. Про це заявили учасники круглого столу “Отримання дозволів у підприємницькій діяльності: проблеми та перспективи”, який відбувся 17 червня у Львові. Захід організував Центр досліджень місцевого самоврядування в межах проекту “Сприяння забезпеченню економічних прав у відносинах із органами публічної адміністрації” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Начальник управління “Дозвільний офіс” Львівської міської ради Роман Назаровець відзначив, що управління працює над удосконаленням  надання адміністративних послуг. Зокрема, за його словами, збільшено кількість документів дозвільного характеру, які можна отримати саме в Дозвільному офісі, а не в різних органах і службах.

Державний адміністратор Дозвільного центру Івано-Франківська Роман Ботвин розповів про інтерактивний сайт центру, на якому можна отримати інформацію щодо розгляду пакету документів, поданих для отримання дозволу, а також про інформування підприємців через SMS.

Експерти акцентували увагу на тому, що дозвільні офіси успішно діють у багатьох європейських країнах.

Контакти: Центр досліджень місцевого самоврядування, (032) 297 53 09, centerdms@ukr.net

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: