Підприємці потребують додаткових роз’яснень щодо Податкового кодексу

В Івано-Франківську відбувся круглий стіл у межах проекту “Податкова реформа – зворотній зв'язок”

20 квітня в Івано-Франківську відбувся круглий стіл у межах проекту “Податкова реформа – зворотній зв’язок”. Проект здійснює ГО “Лабораторія малого бізнесу” (Славутич) спільно з ГО “Бізнес-інкубатор в Івано-Франківській області” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Представники бізнес-структур заявили, що для кращого розуміння норм Податкового кодексу суб’єкти господарювання потребують додаткових роз’яснень щодо заповнення та подання звітності, нарахування та сплати податку на додану вартість та акцизного збору.

Після ознайомлення з результатами комплексного аналізу впливу податкової реформи учасники засідання круглого столу сформували пропозиції для підготовки відповідної програми у сфері сприяння суб’єктам господарювання при впровадженні податкових нововведень.

ГО “Лабораторія малого бізнесу”
(04579) 2 47 80
lar@bda.org.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: