Підприємці обговорять державну політику щодо малого бізнесу

31 жовтня в Києві відбудеться круглий стіл “Зелена книга малого бізнесу: оцінка та перспективи шляхів розвитку”

31 жовтня з 15:00 до 17:00 в Києві, у конференц-залі Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5), відбудеться круглий стіл “Зелена книга малого бізнесу: оцінка та перспективи шляхів розвитку”. Захід проводить Інститут власності та свободи та Комітет Верховної Ради з питань промислової та регуляторної політики в межах відповідного проекту за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу буде презентовано проект “Зелена книга” малого підприємництва України” й оприлюднено результати анкетування серед представників малого бізнесу, яке Інститут здійснював упродовж останніх місяців. Метою проекту є підготовка доповіді щодо державної політики у сфері малого підприємництва – “Зеленої книги”.

На обговорення винесено такі питання:
• Державна політика щодо розвитку малого бізнесу: наскільки реалістична, якою мірою ефективна, яких змін потребує?
• Можливі акценти й напрями на майбутнє.
• Складова державної податкової політики – спрощена система оподаткування, обліку та звітності для суб’єктів малого бізнесу.
• Участь малого бізнесу в системі державних закупівель.
• Саморегулювання для малого бізнесу: переваги й ризики. Як забезпечити баланс?
• Малий бізнес і система пенсійного забезпечення: гальмо розвитку чи інструмент страхування?

У заході візьмуть участь представники бізнес-асоціацій, міжнародні експерти, народні депутати, представники органів виконавчої влади, підприємці, журналісти.

Програма круглого столу

Інститут власності та свободи
Дарія Рукіна
067 404 50 56
office@pfi.org.ua

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: