Підприємства та влада Кіровоградщини відмовляються звітувати про запровадження міжнародних екологічних стандартів

Кіровоградський обласний осередок Всеукраїнської екологічної ліги вивчив стан впровадження екологічного аудиту на Кіровоградщині

Кіровоградський обласний осередок Всеукраїнської екологічної ліги вивчив стан впровадження екологічного аудиту на Кіровоградщині. Моніторинг було здійснено в межах проекту “Розробка пропозицій удосконалення правових актів щодо впровадження процедури екологічного аудиту в Україні” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

До 25 керівників найпотужніших державних і приватних підприємств області було спрямовано офіційно-опитувальні запити стосовно впровадження міжнародних екологічних стандартів і проведеного екологічного аудиту. На це було отримано лише 2 відповіді. Лише одне підприємство відповіло про проведений екологічний аудит.

При цьому виявилося, що місцева влада не володіє інформацією щодо екологічного менеджменту на підприємствах Кіровоградщини. Зокрема, до 5 місцевих органів державної влади було надіслано офіційні запити з питаннями стосовно впровадження екологічного аудиту на території області, на що було отримано лише одна офіційна відповідь і одна усна.

Контакти: Кіровоградський обласний осередок Всеукраїнської екологічної ліги, (0522) 33 03 53, kirov_vel@mail.ru

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: